Kliknij w telefonie i zadzwoń do nas:
22 885 00 00

WARSZTATY SZCZĘŚLIWE DZIECIŃSTWO - ZNIŻKA DLA DRUGIEGO RODZICA - 25%

Szczęśliwe dzieciństwo – warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców dzieci w wieku od 0 do 10 lat, którzy chcą budować lepszą relację ze swoim dzieckiem opartą na: zaufaniu, zrozumieniu, wspieraniu, miłości.

Adresatem są rodzice, którzy:
– mają dzieci w wieku od 0 do 10 lat,
– pragną poczuć się pewniej w roli rodzica,
– chcą nauczyć się wspierać rozwój swojego dziecka,
– chcą lepiej rozumieć jego potrzeby, emocje i zachowania,
– chcą nauczyć się stawiać dziecku jasne granice,
– pragną nauczyć się skutecznej komunikacji.

Warsztaty składają się z trzech spotkań i będą odbywały się w 24 lutego, 10 marca oraz 17 marca 2018 r. w godzinach od 9.00 do 14.00 w Ośrodku Rozwoju Osobistego Lwowska5 w Warszawie. Cena wszystkich spotkań to 490 złotych, KUPUJĄC DWA MIEJSCA NA WARSZTATY CENA DRUGIEGO TO 360 ZŁ.

Warsztaty prowadzone są w oparciu o ideę Porozumienia bez przemocy (NVC).

Metoda ta wzięła swe korzenie z „nonviolence communication” Marshalla B. Rosenberga. I samo słowo „nonviolence” jest trudno przetłumaczalne na język polski. Trzeba byłoby użyć kilku słów, aby oddać sedno i brzmiałoby to mniej więcej tak: „sposób postępowania wykluczający wszelką przemoc i wywieranie presji”. Zatem często „nonviolence communication” tłumaczone jest jako „porozumienie współczujące”.

Ale co to oznacza?

Oznacza to proces porozumienia czyli mówienia i słuchania, który pozwala nam dawać z serca, ponieważ umożliwia nawiązanie kontaktu z samym sobą i z innymi ludźmi. Rozpoczynając przygodę z porozumieniem współczującym sprawiamy, że nasze słowa nie są już odtąd automatyczną reakcją, ale są zamierzoną wypowiedzią, która wynika ze świadomości tego co spostrzegamy, co czujemy i czego chcemy.

Warsztaty składają się z trzech spotkań i będą odbywały się w 24 lutego, 10 marca oraz 17 marca 2018 r. w godzinach od 9.00 do 14.00 w Ośrodku Rozwoju Osobistego Lwowska5 w Warszawie.

Warsztat poprowadzą:
Grażyna Rembelska – psycholog, psychoterapeuta,
Patrycja Gorczyca – coach, trener Metody Biegun Marka Kamińskiego, trener FRIS.

Kliknij w telefonie i zadzwoń do nas:
22 885 00 00