• Home
  • Psycholog Wilanów

Psycholog Wilanów

Profesjonalna pomoc psychologiczna odgrywa coraz większą rolę w naszym życiu. Wynika to z faktu, że żyjemy i funkcjonujemy w bardzo szybko zmieniającej się rzeczywistości, która każdego dnia stawia przed nami liczne wymagania. Ciągła presja, brak czasu wolnego oraz stres wywierają negatywny wpływ na nasze zdrowie – psychiczne i fizyczne.

Psycholog to specjalista, którego rolą jest diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychologicznych. U podłoża części z nich leżą wymienione wcześniej czynniki.

Jak pracuje psycholog?

Praca psychologa opiera się o szczegółowy wywiad z pacjentem oraz przeprowadzenie testów psychologicznych. Na podstawie uzyskanych w ten sposób informacji psycholog stawia diagnozę i rekomenduje najbardziej optymalną formę pracy z pacjentem. W zależności od problemu może to być psychoterapia indywidualna lub grupowa. Psycholog świadczy również pomoc w ramach tzw. interwencji kryzysowych. Mają one miejsce w sytuacjach, w których pacjent wymaga natychmiastowego wsparcia psychologicznego w celu odzyskania równowagi psychicznej po traumie wywołanej określonym wydarzeniem.

Z interwencji kryzysowych bardzo często korzystają pacjenci, którzy:

  • utracili bliską osobę,
  • zdecydowali się na separację lub rozwód,
  • stanęli w obliczu poważnej choroby (swojej lub osoby bliskiej),
  • ulegli poważnemu wypadkowi,
  • byli ofiarą napaści/przestępstwa,
  • utracili pracę.

Psycholog – Warszawa: Wilanów

Pacjentów z dzielnicy Wilanów poszukujących wsparcia w zakresie diagnostyki lub psychoterapii zapraszamy do placówki Centrum Zdrowia i Psychoterapii w Warszawie przy ulicy Aleja Wilanowska 43A. W placówce świadczymy pomoc w ramach wizyt prywatnych oraz leczenia refundowanego przez NFZ. Ofertę leczenia refundowanego kierujemy do pacjentów ze zdiagnozowanymi zaburzeniami nerwicowymi.

Nasze Centrum zrzesza wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów – psychologów z wieloletnim doświadczeniem diagnostycznym i terapeutycznym. Zakres oferowanej pomocy zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb konkretnego Pacjenta, jednocześnie uwzględniając trudności, z jakimi ten się zmaga. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w ustaleniu dogodnego terminu konsultacji.

Umów wizytę telefonicznie

wybierz numer lub kliknij jeżeli przeglądasz na smartfonie