Psychiatra Wola

Psychiatra to lekarz specjalista. W swojej pracy koncentruje się przede wszystkim na diagnostyce oraz leczeniu zaburzeń i chorób zdrowia psychicznego. Jak każdy inny lekarz jest zobowiązany do przestrzegania Kodeksu Etyki Lekarskiej. Jednocześnie w swojej praktyce psychiatra posługuje się bardzo konkretnym zestawem kryteriów diagnostycznych. To kryteria, które definiuje Międzynarodowa Statystyczna Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych ICD-10, ustalona przez Międzynarodową Organizację Zdrowia (WHO).

Dobry psychiatra obok bogatej wiedzy teoretycznej i doświadczenia praktycznego oferuje indywidualne podejście do pacjenta. To pozwala na wzbudzenie zaufania i zapewnienie niezbędnego w trakcie leczenia poczucia bezpieczeństwa.

Zakres oferowanej pomocy

Zakres specjalizacji lekarza psychiatry jest bardzo szeroki. Psychiatrzy leczą depresje, zaburzenia psychiczne, emocjonalne i zaburzenia osobowości. Wspierają Pacjentów borykających się z:

  • chorobą afektywną dwubiegunową,
  • nerwicami,
  • schizofrenią,
  • zaburzeniami odżywiania,
  • myślami i skłonnościami samobójczymi.

Ich wiedza i doświadczenie pomagają osobom uzależnionym w zachowaniu stanu abstynencji i radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi bez uciekania do nałogu. Z pomocy psychiatry mogą również korzystać osoby cierpiące na skutek zespołu stresu pourazowego.

Jako lekarz psychiatra jest uprawniony do wystawiania recept i zwolnień lekarskich. W uzasadnionych przypadkach leczenie psychiatryczne jest realizowane przy wsparciu środków farmakologicznych.

Psychiatra – Warszawa: Wola

Pacjentów z dzielnicy Wola zainteresowanych skorzystaniem z profesjonalnej pomocy zapraszamy do placówki Centrum Zdrowia i Psychoterapii przy ulicy Ogrodowej 8. Specjalizujemy się przede wszystkim w leczeniu prywatnym. Zapewniamy dogodne terminy konsultacji oraz krótki czas oczekiwania na pierwszą wizytę.

Centrum Zdrowia i Psychoterapii przy ulicy Ogrodowej 8 współpracuje z grupą wyspecjalizowanych lekarzy psychiatrów z bogatym doświadczeniem. Nasz Zespół charakteryzuje się posiadaniem wysokich kompetencji w zakresie diagnozowania i leczenia zaburzeń zdrowia psychicznego. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Pacjenta.