Lekarz psychiatra Wola Warszawa

BIAŁEK-PLATA Małgorzata

BIAŁEK-PLATA Małgorzata

Specjalista psychiatra

Absolwentka AM w Warszawie. Od 2000 r. pracuje w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u dorosłych (psychozy, zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia snu).
GRABOWSKI Andrzej

GRABOWSKI Andrzej

Dyrektor Medyczny Centrum, specjalista psychiatra

Specjalista psychiatra, ponad 25 lat pracy w zawodzie psychiatry, wieloletnie doświadczenia w zakresie psychoterapii indywidualnej i grupowej, ukończone 3 letnie szkolenie psychoterapeutyczne prowadzone przez Instytut Psychiatrii i Neurologii, i 4 letnie szkolenie w Instytucie Terapii Grupowej Analitycznej Rasztów.

Czytaj więcej

Kilkanaście lat pracy w Śląskiej Akademii Medycznej (gdzie m/innymi współprowadził Odział Psychoterapii, tworzył i kierował Pracownią Światłoterapii). Następnie pracował w Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego, gdzie m. innymi kierował Poradnią Psychologiczną. Prowadził również zajęcia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. W Centrum Zdrowia i Psychoterapii (dawniej Centrum Zdrowia Psychicznego) pełni funkcję dyrektora medycznego od roku 2004 r.

 KAMIŃSKA Agnieszka

KAMIŃSKA Agnieszka

Specjalista psychiatra

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizowała się z zakresu psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii od 2001r. Pracuje jako psychiatra w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie.( Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza).

Czytaj więcej

Jest w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii prowadzonego przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, psychoz, a także psychoterapią indywidualną i grupową. W CZP pracuje od 2007r.

 LUKS Małgorzata

LUKS Małgorzata

Specjalista psychiatra

NOWAKOWSKA Justyna

NOWAKOWSKA Justyna

Absolwentka Akademii Medycznej  w Warszawie. Staż specjalizacyjny odbyła w Szpitalu Nowowiejskim uzyskując tytuł specjalisty psychiatry w 2009 roku. Od 2004 roku zatrudniona w Szpitalu Nowowiejskim, gdzie zdobywała doświadczenie pracując z pacjentami z psychozami, chorobami afektywnymi, uzależnieniami. Zajmuje się leczeniem psychoz (schizofrenii), zaburzeń depresyjnych, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeniami lekowymi.  Ma uprawnienia do wystawiania recept refundowanych i zwolnień lekarskich.

NOWAKOWSKA Malwina

NOWAKOWSKA Malwina

Lekarz, specjalista psychiatra

Jestem Lekarzem Specjalistą Psychiatrii. 
Praca lekarza to nie tylko mój zawód, ale również satysfakcja z pomagania pacjentom. Co miesiąc w swojej praktyce pomagam wielu osobom z różnymi problemami związanymi ze zdrowiem psychicznym.

Czytaj więcej

Pracowałam w Oddziale Ogólnopsychiatrycznym, w Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu, w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie. Posiadam doświadczenie w pracy ambulatoryjnej z pacjentami. Jestem współautorką artykułów naukowych wydawanych w międzynarodowych czasopismach. Prowadziłam zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego WUM. Na co dzień współpracuję z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji. Doszkalam się biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach krajowych oraz zagranicznych. Konsultuję pacjentów w językach: polski, angielski, hiszpański.

RUDOLF Anna

RUDOLF Anna

Lekarz, specjalista psychiatra

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy, w latach 2001-2007 pracowała w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy, od 2008 roku w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Obecnie, od 2010 roku pracuje w orzecznictwie lekarskim. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u dorosłych (zaburzenia nastroju, schizofrenia i inne zaburzenia psychotyczne, zaburzenia lękowe, zaburzenia obsesyjno kompulsyjne, zaburzenia wieku podeszłego).

 

SMOLEŃ Bogumił

SMOLEŃ Bogumił

Specjalista psychiatra

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (1996r). Specjalizował się z zakresu psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. W 2005r ukończył certyfikowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, czteroletnie studia psychoterapeutyczne pod kierownictwem prof. Ireny Namysłowskiej.

Czytaj więcej

W roku 2007 ukończył roczny kurs terapii prowadzony przez Berta Hellingera. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń depresyjnych, lękowych, psychotycznych, obsesyjno-kompulsywnych, osobowości wieku podeszłego oraz nerwicowych. Ma duże doświadczenie w pomaganiu osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków i leków. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz rodzinną.

Psychiatra

Psychiatra to lekarz specjalista. W swojej pracy koncentruje się przede wszystkim na diagnostyce oraz leczeniu zaburzeń i chorób zdrowia psychicznego. Jak każdy inny lekarz jest zobowiązany do przestrzegania Kodeksu Etyki Lekarskiej. Jednocześnie w swojej praktyce psychiatra posługuje się bardzo konkretnym zestawem kryteriów diagnostycznych. To kryteria, które definiuje Międzynarodowa Statystyczna Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych ICD-10, ustalona przez Międzynarodową Organizację Zdrowia (WHO).

Dobry psychiatra obok bogatej wiedzy teoretycznej i doświadczenia praktycznego oferuje indywidualne podejście do pacjenta. To pozwala na wzbudzenie zaufania i zapewnienie niezbędnego w trakcie leczenia poczucia bezpieczeństwa.

Zakres oferowanej pomocy

Zakres specjalizacji lekarza psychiatry jest bardzo szeroki. Psychiatrzy leczą depresje, zaburzenia psychiczne, emocjonalne i zaburzenia osobowości. Wspierają Pacjentów borykających się z:

  • chorobą afektywną dwubiegunową,
  • nerwicami,
  • schizofrenią,
  • zaburzeniami odżywiania,
  • myślami i skłonnościami samobójczymi.

Ich wiedza i doświadczenie pomagają osobom uzależnionym w zachowaniu stanu abstynencji i radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi bez uciekania do nałogu. Z pomocy psychiatry mogą również korzystać osoby cierpiące na skutek zespołu stresu pourazowego.

Jako lekarz psychiatra jest uprawniony do wystawiania recept i zwolnień lekarskich. W uzasadnionych przypadkach leczenie psychiatryczne jest realizowane przy wsparciu środków farmakologicznych.

Psychiatra – Warszawa: Wola

Pacjentów z dzielnicy Wola zainteresowanych skorzystaniem z profesjonalnej pomocy zapraszamy do placówki Centrum Zdrowia i Psychoterapii przy ulicy Ogrodowej 8. Specjalizujemy się przede wszystkim w leczeniu prywatnym. Zapewniamy dogodne terminy konsultacji oraz krótki czas oczekiwania na pierwszą wizytę.

Centrum Zdrowia i Psychoterapii przy ulicy Ogrodowej 8 współpracuje z grupą wyspecjalizowanych lekarzy psychiatrów z bogatym doświadczeniem. Nasz Zespół charakteryzuje się posiadaniem wysokich kompetencji w zakresie diagnozowania i leczenia zaburzeń zdrowia psychicznego. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Pacjenta.