Kliknij w telefonie i zadzwoń do nas:
22 885 00 00

Przychodnia Aleja Wilanowska

Przychodnia  w Al. Wilanowskiej w pobliżu miasteczka Wilanów to najdłużej działająca placówka Centrum Zdrowia Psychicznego. Przez 20 lat obecności na rynku zebraliśmy doświadczenia, które pozwalają skutecznie leczyć i pomagać.

 

W Centrum Zdrowia i Psychoterapii przy Al. Wilanowskiej pomagamy całym rodzinom: osobom indywidualnym, parom i dzieciom. Przyjazne podejście, spokój, doświadczenie, specjaliści najwyższej klasy – tego możesz oczekiwać. Z lekarzem lub terapeutą można spotkać się zarówno w ramach umowy z NFZ oraz wizyty prywatnej. Umówienie terminu jest błyskawiczne – za pośrednictwem maila, formularza, lub telefonu.

 

Współpracujemy z rzetelnymi profesjonalistami, którzy podnoszą stale swoje kwalifikacje. To  psychiatrzy, psychoterapeuci, psycholodzy, osoby z certyfikatami, lub w trakcie wieloletnich szkoleń, superwizujące swoją pracę. Ściśle przestrzegamy zasady etyki. Dobry lekarz psychiatra to taki, który przede wszystkim rozumie pacjenta, zna jego cele oraz potrafi dobrać odpowiedni kierunek terapii.