Kliknij w telefonie i zadzwoń do nas:
22 869 96 01

Logopeda Wilanów

Magdalena Szostak

Logopeda

Obecnie pracuje w Fundacji Scolar z dziećmi ze spektrum autyzmu, zespołem Aspergera, zaburzeniami ogólnorozwojowymi,
niemówiącymi oraz z zakresu wczesnej interwencji.
W czasie pracy zawodowej oraz licznych szkoleń zdobyła duże doświadczenie w dziedzinie logopedii.

Czytaj więcej

Logopeda

Logopeda to terapeuta, który zajmuje się diagnozowaniem oraz terapią opóźnień i zaburzeń mowy u dzieci, a zarazem korygowaniem wad wymowy u osób dorosłych. Logopeda wspiera pacjentów, u których zaburzenia mowy są następstwem wad rozwojowych, jak również wad nabytych i urazów.

Logopeda to nie tylko terapeuta specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu wad wymowy. W ramach swojej specjalizacji logopeda pomaga namierzyć i usunąć bariery w komunikacji językowej, które mogą zaburzać rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dziecka. Pod tym względem wczesna konsultacja Pacjenta pozwala na zapewnienie dziecku prawidłowych warunków do dalszego rozwoju i usunięcie lub marginalizowanie barier, które utrudniają uczenie się.

Badanie logopedyczne

Badanie logopedyczne ma na celu rozpoznanie określonego zaburzenia mowy występującego u Pacjenta. Informacje zebrane podczas badania dają podstawę do zaprogramowania odpowiedniej terapii i rozpoczęcia postępowania terapeutycznego.

W uzasadnionych przypadkach badanie logopedyczne musi zostać dodatkowo poszerzone o wyniki innych badań specjalistycznych. Logopeda współpracuje w tym zakresie ze specjalistami, takimi jak psycholog, audiolog, foniatra, laryngolog, ortopeda czy neurolog.

Logopeda – Wilanów

Pacjentów z dzielnicy Wilanów zainteresowanych diagnostyką i terapią logopedyczną zapraszamy do Centrum Zdrowia i Psychoterapii w Warszawie przy Alei Wilanowskiej 43A. W placówce uzyskacie Państwo wsparcie logopedy dziecięcego. Pacjentów dorosłych zapraszamy pozostałych placówek Centrum Zdrowia i Psychoterapii.

To, co wyróżnia nasz Zespół to szeroka wiedza i bogate doświadczenie. Wysokie kwalifikacje pozwalają na trafną diagnostykę, podczas gdy indywidualne podejście do każdego Pacjenta daje możliwość ułożenia spersonalizowanego planu terapii. To pozwala nam uzyskiwać jeszcze lepsze rezultaty leczenia, jednocześnie sprawiając, że terapia jest atrakcyjna dla najmłodszych. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w ustaleniu dogodnego terminu konsultacji.