Kliknij w telefonie i zadzwoń do nas:
22 885 00 00

Urszula Mijakoska

Urszula Mijakoska

Pierwszy Diet Coach w Polsce. Twórca idei i programu Diet Coachingu. Autorka polskich książek o Diet Coachingu.

Certyfikowany coach, superwizor coachingu, trener, dietetyk, refleksoterapeuta. Prowadzi Kurs Diet Coachingu akredytowany przez Izbę Coachingu.

Prowadzi coaching indywidualny i grupowy. Pomaga w rozwoju kompetencji przywódczych, komunikacyjnych, zarządzania sobą i relacjami. Wspiera w poszukiwaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym, w radzeniu sobie z wypaleniem zawodowym, stresem oraz sytuacjami konfliktowymi. Pomaga w budowaniu samoświadomości emocjonalnej, pewności siebie i w poszukiwaniu zrównoważonego stylu życia.

Pracuje w paradygmacie systemowym; podejście to cechuje widzenie osoby w kontekście zespołowym i organizacyjnym. W pracy stosuje elementy coachingu prowokatywnego.

Posiada certyfikat AQR International uprawniający do korzystania z testów związanych z modelem siły  odporności psychicznej i jej rozwojem.

Jest certyfikowanym refleksoterapeutą twarzy, stóp, dłoni i oczu metodą Lone Sorensen. Specjalizuje się w schorzeniach układu hormonalnego, immunologicznego oraz otyłości.

Autorka książek: „Diet Coaching. Poradnik dla wiecznie odchudzających się”, „Diet Coaching. Pierwsza polska książka o świadomym odżywianiu się”, „Stres na detoksie”, „Zupowy detoks” i „Projekt młodość”.

Katarzyna Dul

Katarzyna Dul

Diet Coach, Psychodietetyk, Dietetyk, Psycholog

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Technologię Żywności i Żywienie Człowieka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, podyplomowe studia – Poradnictwo dietetyczne (IŻŻ), Psychodietetykę (Uniwersytet SWPS), Coaching Zdrowia i Żywienia (Collegium Civitas) oraz kurs Diet Coachingu akredytowany przez Izbę Coachingu. Jest również w trakcie dwuletniego studium Dialogu Motywującego przy Polskim Towarzystwie Terapii Motywującej.

 

Na sesjach oprócz tego, że przekazuje wiedzę dietetyczną, pracuje również nad motywacją do zmiany nawyków żywieniowych. Wspiera w osiągnięciu pożądanej masy ciała oraz w wypracowaniu indywidualnego modelu odżywiania dopasowanego do stanu zdrowia i trybu życia. Na sesje zaprasza również osoby, które mają za sobą wiele prób redukcji masy ciała, doświadczyły efektu jo-jo i są zmęczone ciągłym “byciem na diecie”. Pomaga odzyskać kontrolę nad jedzeniem, zaakceptować swoje ciało i poradzić sobie z jedzeniem emocjonalnym. Jej zdaniem trwała zmiana wiąże się ze zmianą sposobu myślenia. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do drugiej osoby i pracy na przyczynie, a nie jedynie na skutku, jakim jest masa ciała.

Kliknij w telefonie i zadzwoń do nas:
22 885 00 00