• Home
  • Coaching Warszawa

Coaching Warszawa

Coaching jest procesem, który wspiera i wzmacnia osobę z niego korzystającą, by samodzielnie dokonała zamierzonej zmiany.

Jeśli chcesz skuteczniej realizować wybrane przez siebie cele, być bardziej zadowolonym ze swojego życia, rozwijać swoje talenty zapraszamy na sesje coachingowe.

Jeśli walczysz z bólem emocjonalnym, potrzebujesz ukojenia natury psychologicznej wówczas zapraszamy do naszych psychoterapeutów.

Coaching relacji

Każdy z nas ma potrzebę bliskości z innymi ludźmi. Szukamy akceptacji, przyjaźni, miłości. Dziś, gdy rozwinęła się już psychologia, jako nauka wiemy jak wiele zależy od nas, naszego zachowania, naszej postawy. Wciąż jednak szukamy rozwiązania jak znaleźć idealnego dla nas partnera, jak budować związek, jak znaleźć „prawdziwych przyjaciół”, jak dogadywać się z rodzicami, dziećmi. Czytamy książki, oglądamy filmy i niestety popełniamy te same błędy. Często brakuje nam spojrzenia na siebie z innej perspektywy, pełniejszego zrozumienia czy wiary we własne siły by rozwiązać te kwestie.

Chciałabyś/chciałbyś być z kimś w związku, a wciąż nie możesz znaleźć właściwej osoby?
Nie udaje Ci się dobrze porozumieć z bliskimi Ci osobami?
W Twoim związku pojawiły się trudności?

Dzięki coachingowi lepiej poznasz siebie, zrozumiesz, jakie są twoje atuty i jak możesz je wykorzystać. Zyskasz energię i wiarę potrzebną do działania. Zastosujesz szybciej skuteczne rozwiązania.
Służymy pomocą.

Praca zawodowa jest dla dużej części z nas bardzo ważnym elementem życia. Dziś często słyszymy, że możemy robić, co tylko nam się marzy, a media wciąż pokazują nam ludzi, którzy odnieśli sukces zawodowy. Jednak nasza rzeczywistość to także wysokie wymagania pracodawców, presja by wciąż podnosić swoją efektywność i liczna konkurencja. Czytamy różne publikacje zawodowe, szkolimy się, bywa jednak, że stoimy w miejscu. Nie wiemy, na czym się skoncentrować, co sprawi, że osiągniemy nasze cele zawodowe. Także w tym obszarze coaching jest odpowiedzią.

Coaching kariery

Jeśli potrzebujesz wsparcia, bo:

  • Sytuacja w Twojej firmie uległa zmianie i chcesz się na nowo odnaleźć
  • Szukasz nowej, satysfakcjonującej pracy
  • Chciałabyś/chciałbyś awansować
  • Twój biznes jest w krytycznej sytuacji
  • Szukasz nowych możliwości rozwinięcia swojej firmy

Służymy pomocą.

Korzyści z coachingu to odkrycie mocnych stron i opracowanie strategii, które będziesz mogła/mógł szybko zastosować. Zyskasz motywację i wiarę by skutecznie oraz prędko wprowadzić w życie te rozwiązania.