Kliknij w telefonie i zadzwoń do nas:
22 885 00 00

Coach - Warszawa, Ogrodowa 8

WOŚ Agnieszka

WOŚ Agnieszka

Coach relacji i kariery, Art coach

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Praktyk biznesu z 20 letnim doświadczeniem w sprzedaży i marketingu. Od 11 lat jest związana z branżą Human Resources. Od kilku lat zajmuje się coachingiem i konsultingiem.

Czytaj więcej

Uzyskała certyfikat Coachwise Advanced ICF accredited program. Jest zwolennikiem nurtu psychologii poznawczo-behawioralnej. Ukończyła szkolenie „Racjonalna terapia zachowania” II stopień. Autorka bloga o emocjach, twórczym myśleniu i relacjach.

Specjalizuje się w coachingu kariery oraz coachingu relacji osobistych. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w obszarze procesu sprzedaży, negocjacji, strategii oraz narzędzi marketingowych i czerpie z tych obszarów w budowaniu relacji zawodowych i osobistych. Ma także doświadczenie w projektowaniu modeli kompetencji, badaniu potencjału pracowników z wykorzystaniem metody Development Center oraz oceny pracowników.

Specjalizuje w Art Coachingu, pracy z obrazem i metaforą, choć wykorzystuje także inne metody pracy, w tym odwołujące się do narzędzi analitycznych. Pomaga w stworzeniu kreatywnych rozwiązań. Pracując słowem i obrazem posługuje się swoimi autorskimi kartami coachingowymi Synapsa.

Kliknij w telefonie i zadzwoń do nas:
22 885 00 00